Uudiskiri


TOODETE VALIMINE

Valige e-poest sobiv toode/tooted. Lisage need ostukorvi, vajutades nupul "Lisa ostukorvi". Toodete kogust saab muuta ja valida toote informatsiooni juurest. Kogust saate muuta hiljem ka ostukorvist. 

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Ostukorvist minge edasi tellimust vormistama, vajutades nupul "Kassasse". Teie ees avaneb uus aken, kus saate luua oma konto või siis siseneda juba olemasolevale kontole. Uue konto loomiseks sisestage enda meiliaadress ja logite automaatselt sisse uuele kontole. Uue kliendi käest küsitakse esmalt tellimuse täitmiseks vajalikke andmeid ja seejärel saate jätkata enda poolelioleva tellimusega. Juba olemasoleva konto omanikul palutakse sisselogimiseks sisestada meiliaadress ja personaalne salasõna. Kontole sisselogides sisestage palun kauba saatmise aadress (juba olemasoleva konto puhul on aadress varasemast ajast olemas). Edasi tuleb valida kauba kohaletoimetamise viis. Sama lehe peal tuleb teha linnuke lahtrisse "olen nõus poe kasutustingimustega ja täidan neid tingimusteta". Järgmiseks klikake nupul "Edasi" ja saate valida maksmisviisi, milleks on hetkel "Maksa pangaülekandega". Ekraanile ilmub tellimuse lühikokkuvõte. Tellimuse kinnitamiseks vajutage nuppu "Kinnitan tellimust".

MAKSMINE

Peale tellimuse kinnitamist ilmuvad ekraanile arve andmed, mille alusel saate pangas sooritada makse. Hiljem on võimalik oma arve pdf-i kujul  välja printida oma konto alt. Arve vaatamiseks ja printimiseks kliki lingil "Minu tellimused".

TRANSPORT

Kaup toimetatakse ostja poolt märgitud aadressile. Kui ostja sooritab ostu, mille summa jääb alla 70 € , lisandub tellimusele postikulu. Üle 70 € olevad tellimused toimetatakse tellijani postikuluta! Endale sobiva transpordiviisi saate valida tellimuse vormistamise käigus. Hetkel on valikuvõimalus kolme erineva viisi vahel. Saate valida transpordi Eesti Postiga või SmartPostiga. Juhul, kui soovite kauba Tallinnast või Keilast kätte saada,  saatke oma tellimusesoov palun meilile: tellimus@meietall.ee .

Tarneaeg on kuni 5 tööpäeva (tööpäevad on E-R) peale makse laekumist Müüja kontole.  Enda tellimuse staatust saab kontrollida, kui avate "Minu tellimused", tellimuse taha on märgitud tellimuse hetkestaatus.

ETTETELLIMISEGA KAUBAD

Meie poes on hulgi ka "Ettetellimisel" märkega kaupu. Nende toodete tarneaeg on -21 tööpäeva (tööpäevad on E-R). ETTETELLIMIST saab samuti vormistada läbi e-poe. Selleks käituge samuti nagu tavatellimuse korral. Tellimuse ettemaks on 50%. Programm vormistab automaatselt arve kogusummale, kuid tellimuse töösse võtmiseks on vajalik vaid 50%-line ettemaks (pool arve summast). Teise poole summast tuleb maksta kauba Eestisse jõudmisel.

Sõltuvalt tarnijatest ei karanteeri Meie Talli Hobumaailm OÜ (edaspidi MTH) toodete saadavust. Saamata jäänud kauba eest teeb MTH tagasimakse ülekande sooritanud kontole 14 tööpäeva jooksul. MTH teeb omaltpoolt kõik, et kliendini jõuaksid kõik tellitud tooted.